Datum a čas konání: 4.12.2022 19:30
Místo: SH Velká Bystřice

*VE VELKÉ BYSTŘICI BEZ ZTRÁTY BODŮ I PO ZÁPASE S RAPIDEM*

V Bystřici zůstaly všechny body pro Olomouc!

Ve středeční předehrávce 9. kola nejvyšší futsalové soutěže hostila domácí Olomouc v náročném boji hostující Rapid Ústí nad Labem (@rapid_usti). Utkání lépe zvládla domácí Olomouc, která si výsledkem 6:2 zajišťuje výstup ze sestupové příčky.

Utkání které se konalo na palubovce ve SH Velká Bystřice odstartovalo lépe hostující mužstvo, které po krátké kombinaci otevřelo skóre tohoto vyhroceného utkání. Domácí však okamžitě převzali otěže utkání a během pár minut zvrátili výsledek prvního utkání na svou stranu. Do druhého poločasu si domácí tým vedený hrajícím trenérem Janečkou vzal vítěznou formu, a i přes tlak hostujicího týmu, který posledních 10 minut hrál téměř pořád power-play, se mu podařilo utkání dovést do vítězného konce a v posledních minutách byl také schopen vstřelit veledůležité góly, díky kterým domácí tým dokázal odskočit na rozdíl 4 branek.

Utkání bylo fantastické taky díky divácké účasti, která byla od začátku utkání famózní.

Jedinou kaňkou nad skvělý utkáním tak zůstává pouze nepříjemné zranění domácí superstar Jana Šipky, kterému se po souboji nešťastně zasekla noha na palubovce. Věříme, že bude vše v nejlepším pořádku a že se nejedná o nic vážného!

#jsmeskup #Honzašipkadoboje

OHLASY Z KABINY:

Jakub Řičica - Kluci dneska podali bojovný a taktický výkon. V prvním poločase jsme neproměnili velké množství šancí. V druhé půli přistoupil soupeř ke hře bez brankáře, kterou naštěstí využil jenom jednou. My jsme to naopak trestali! Jsem za výsledek moc rád. Získali jsme velmi cenné body do tabulky. Oslavy budou určitě následovat????Jedinou černou kaňkou dnešního večera je zranění Honzy Šipky.

Matěj Čapek -  Z prohry jsme zklamaní, bohužel ji z velké části ovlivnila rozhodnutí, které nám nepřísluší hodnotit. Soupeři gratulujeme k výhře.

Branky: 15. Pazdera (Šipka), 16. Tilkeridis, 22. Janečka (Brázdil), 38. Janečka, 39. Lošťák (Brázdil), 40. Brázdil (Lošťák) – 4. Jiří Zápotocký (Novák), 31. Jaroslav Zápotocký (Novák)

Karty: ČK -   8. Klečka (RUL)

SKUP Olomouc, z. s.: Janečka Radek – Lapčík, Kočiš, Zapletal, Pazdera, Lošťák, Brázdil, Janečka Martin, Šipka, Minx, Křižák, Tilkeridis

FC Rapid Ústí nad Labem: Klečka, Mrázek – Zápotocký Jaroslav, Zápotocký Jiří, Novák, Vobořil, Schorsch, Gajdoš Jan, Gajdoš Martin, Čapek

Rozhodčí: Filipský Radim, Slanina Tomáš, Jurča Lukáš