Datum a čas konání: 4.12.2022 19:30
Místo: SH Velká Bystřice

*ANI VÝHRA V DRUHÉM POLOČASE NESTAČILA OLOMOUCI NA BODOVÝ ZISK*

Olomoučtí futsalisté bohužel ztratili body z Lípy první poločas...

V 8. kole 1. FL zajížděla hostující Olomouc na palubovku České Lípy. Od zápasu se již před jeho výkopem očekávala tvrdá bitva o každý metr hrací plochy, jelikož oba dnešní aktéři se před zápasem nacházeli na chvostu tabulky a rozdíl mezi nimi byly pouhé dva body.

Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří po celý první poločas skvělé kombinovali na polovině Olomouce. Do většiny útoku se zapojoval také domácí brankař, který napomáhal svému týmu k vytváření tlaku na soupeře. Domácí po zaslouženém výkonu odcházeli do kabin za poločasového stavu 5:1.

Do druhého poločasu nastoupilo družstvo SK UP Olomouc posilněno o taktické rady, které jim v průběhu druhého poločasu pomáhaly přehrávat obranu soupeře a dostávat se tak k vyloženým šancím a následným gólům. V závěru utkání však dostaly červenou kartu nejdříve hostující golman David Vykydal, který zmařil vyloženou šanci domácích a posléze ho do sprch následoval po druhé žluté kartě Tomáš Fialka, a tak se hostující už na více gólů bohužel nezmohli.

I přes zlepšený výkon ve druhém poločase se hostujícímu týmu nepodařilo odvést z palubovky České Lípy žádné body a do dalšího utkání, které Olomouc čeká již příští středu 16.11.2022 od 20:00 proti Ústí nad Labem, bude muset svůj výkon posunout ještě o stupeň výše.

Věříme, že se to našim klukům podaří! Buďte u toho s námi!
#jsmeskup

OHLASY:

Martin Macháček (hrač FC Démoni Česká Lípa)V prvním poločase jsme byli lepším týmem, ale v druhém jsme si to trochu zkomplikovali. I přesto jsme rádi, že jsme zápas zvládli a získali velmi důležité 3 body.

Patrik Kmínek, hráč SK UP “Do zápasu jsme nastoupili nejistí a absolutně nezvládli start. První poločas se nesl v duchu, kdy hosté skórovali z našich nepřesností a chyb.

Do druhého poločasu jsme nastoupili za stavu 1:5, ale začal stíhací závod. Hra se zpřesnila a byli jsme lepší než soupeř. Bohužel po dotáhnutí soupeře, se nám postupně vyloučili 2 hráči, a tím naše naděje postupně pohasly.”

Branky: 2. Abrhám, 8. Mešič, 12. Abrhám, 16. Macháček (Zapletal), 17. Macháček (Abrhám), 26. Havrda, 30. Havrda, 36. Zapletal (Fictner) – 7. Janečka (Tilkeridis), 23. Lošťák, 25. Lošťák (Janečka), 28. Janečka

Karty:   22. Výborný (CLI), 39. Macháček (CLI) – 31. Fialka (OLO) - ŽK   34. Fialka (OLO) - ČK   29. Vykydal (OLO) - ČK

FC Démoni Česká Lípa: Kirov – Abrhám, Macháček, Havrda, Výborný, Zapletal (C), Rott, Mešič, Lecjaks, Bejda, Fichtner, Václavík.
Trenér: Kruliš K.

SKUP Olomouc, z. s.: Vykydal – Kmínek, Lapčík, Zapletal, Lošťák (C), Brázdil, Janečka, Šafránek, Fialka, Křižák, Tilkeridis.
Trenér: Janečka M.

Rozhodčí: J. Kresta – D. Lafek, J. Šmíd.