Příští zápas

SKUP Olomouc vs FTZS Liberec

Datum a čas konání: 4.12.2022 19:30
Místo: SH Velká Bystřice

*PO VYROVNANÉM POLOČASE PŘIŠEL GÓLOVÝ NÁSKOK MĚLNÍKU, NA KTERÝ UŽ SKUP NESTAČIL*

Olomoučtí bohužel v dalším domácím zápase tahali za kratší konec...

V neděli podvečer se na palubovce Sportovní haly UP konalo 7. kolo 1. FL, ve kterém se střetli dosud nepoznaní soupeři – domácí SKUP Olomouc a SK Olympik Mělník. Do utkání vstoupili lépe naši borci, kteří dokázali otevřít gólové skóre včerejšího večera. Olympik však po pár minutách nastoupil se svoji skvěle nachystanou taktickou hrou a snažil se, co nejvíce eliminovat naše rychlé protiútoky, které jsou ozdobou a taky největší silou našich futsalistů. Do poločasu se utkání přelévalo z jedné strany na druhou a diváci se při této futsalové události rozhodně nenudili! Jako spokojenější tým odcházel do kabin náš soupeř se skórem 3:4 z našeho pohledu.

Do druhé půle nastoupil hostující Olympik skvělým nátlakem, který dokázal přetavit ve čtyři góly a vytvořit si tak téměř nedostižný náskok. Tento náskok se nám v koncovce dokázalo snížit, ale pouze na rozdíl tří branek. Utkání skončilo v poměru 6:9 a spokojenější tak může být hostující Mělník, který si jako favorit utkání zaslouženě odváží 3 body.

Děkujeme všem fanouškům za skvělou atmosféru a budeme se na Vás těšit 20.11. od 19:30 na Sportovní hale UP, proti Rapidu Ústí nad Labem!

Příští venkovní utkání odehrajeme v pátek 11.11 proti České Lípě.

#jsmeskup ⚫️⚪️

OHLASY PO UTKÁNÍ:

Pavel Šuba, hráč Olympiku: V Olomouci jsme očekávali bojovný a náročný zápas po dlouhé cestě. Jeli jsme na zápas v dobré náladě pro 3 body. Určovali jsme tempo zápasu a plno šancí jsme ještě zahodili. Důležité 3 body a teď se musíme připravit na další zápas.

Jakub Řičica, vedoucí SKUP: Dneska nám to bohužel nevyšlo, nedařilo se nám individuálně. Po prvním poločase jsme věřili, že to zlomíme, bohužel soupeř úspěšně trestal naši hru s brankářem. Z utkání odcházíme s hlavou nahoře a dnešní výkon snad napravíme v dalším kole

Branky: 2. Brázdil, 18. Lošťák (Janečka), 19. Tilkeridis (Janečka), 34. Sváta (vla.), 38. Tilkeridis (Janečka), 39. Brázdil (Kočiš) – 4. Šiler, 11. Šiler (Amorin), 12. Amorin (Šanda), 18. Sváta (Vokoun), 27. Šiler, 28. Ježek (Šiler), 29. Vokoun (Gabčo), 29. Vokoun, 37. Šiler (Sváta)

Karty:   18. Šipka (OLO) – 16. Šuba (MEL), 40. Gabčo (MEL)   36. Šipka (OLO)

SKUP Olomouc, z. s.: Janečka Radek – Kmínek, Lapčík, Kočiš, Lošťák, Brázdil, Šipka, Křižák, Tilkeridis

SK Olympik Mělník: Šanda, Bouška – Joao Carlos, Vokoun, Sváta, Gabčo, Šuba, Šiler, Wilder Amorin, Lehner, Ježek

Rozhodčí: Jurča Lukáš, Čep Radim, Koláček Jan